HAKKIMIZDA

Kuryeler Burada

İstanbul genelindeki gönderilerinizi güvenle ve zamanında ulaştırıyoruz. Hızlı hizmet prensibiyle çalışan ve zamanınızın önemini bilen Kuryeler Burada ekibi gönderi ihtiyaçlarınıza en son teknolojilerle çözüm getiriyor. Siparişinizle birlikte bulunduğunuz noktaya en yakın motorlu kuryenin ulaşmasını sağlayıp, teslim alınan gönderilerinizi istediğiniz adreslere en kısa sürede teslim ediyoruz.

Detaylı bilgi için hemen 0(536) 704 34 14 numaralı hattımızı arayabilir veya fiyat almak için "KURYE ÇAĞIR" formumuzu kullanabilirsiniz.

Tüm motorlu kurye personelimiz, yıllardır bu sektörde çalışan uzmanlardan oluşmakta ve disiplin, hoşgörü ve güleryüzle hizmet vermektedir. Operasyon merkezimiz çağrılarınıza cevap verip çözüm üretmek için gün boyunca çalışmaktadır. Masadan masaya gönderi taşıma hizmetimizi, dağıtım sektöründeki deneyimli kadromuz ile İstanbul genelinde ve çevre şehirlerde en iyi şekilde sağlıyoruz. Amacımız doğrultusunda en yeni teknolojileri kullanıp, müşterilerimize her türlü kolaylığı sağlayarak Türkiye'nin birçok lider kuruluşuna hizmet veriyor ve işbirliğimizi geliştiriyoruz.

Uzman motorlu kurye kadromuz ile hızlı ve ekonomik çözümler üretip, modern, kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile bireysel ve kurumsal müşterilerimize çözümler getiriyoruz.

"Kaliteli bir deneyim yaşamak için bizi tercih edin"

KuryelerBurada.com

Bizi Arayın

0(536) 704 34 14

Bizi arayarak veya online sipariş verebilirsiniz