Gizlilik İlkesi

 

Genel Bilgiler

Kuryeler Burada kullanıcılarının, üyelerinin, üyelerinin oluşturduğu içeriklerdeki ilgili kişilerin ve diğer tüm ziyaretçilerin gizliliğine saygı gösterir. Tarafımızla paylaştığınız kişisel bilgilerinizin uygun şekilde korunması ve yönetilmesi gerektiğinin farkındayız. Bu nedenle Kuryeler Burada olarak, hangi kişisel bilgileri topladığımızı ve bu bilgilerin nasıl kullanıldığını anlamanıza yardımcı olmak üzere bu gizlilik politikasını hazırladık.

 

Topladığımız Kişisel Veriler

Kuryeler Burada sitesine üye olarak, evrak ve koli gönderilerinizin ulaşmasını istediğiniz adrese teslim edilmesi için kurye siparişi verebilir ve ödemelerinizi kapıda veya online olarak ödeyebilirsiniz. Sisteme tanıtmış olduğunuz tüm bilgiler kesinlikle 3. bir kişi veya kurum ile paylaşılmaz ve arama sonuçlarında da açık bir şekilde sergilenmez.

Kuryeler Burada ayrıca üye olurken sağlamış olduğunuz isim soyad, adres, telefon numarası veya e-posta adresi, kullanıcı kimlikleri veya diğer bilgiler ve iletişim tercihleri gibi verileri toplayabilir.

 

Toplanan Veriler Nasıl Kullanılır?

Sağlamış olduğunuz kişisel ve ticari bilgileriniz, sitemizi daha güvenli bir şekilde kullanabilmeniz, sunmuş olduğunuz sipariş bilgilerinizin doğrulanması, sizinle iletişim kurabilmek, site kullanım deneyiminizi iyileştirmek ve süregelen hizmet ve destekleri sağlamak için kullanırız.

 

Veriler Kimlerle Paylaşılır

Kuryeler Burada toplamış olduğu verileri kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşmaz.